ՄԵՐԻԴԻԱՆ ԷՔՍՊՈ ԿԵՆՏՐՈՆ
Career City Fest` լավագույն գործատուների փառատոնը ամենամյա միջոցառում է, որը մեկ հարթակում համախմբում է հարյուրավոր ընկերությունների և հազարավոր մարդկանց։
• Առաքելությունը․
Լինել լավագույն հարթակը, որտեղ լավագույն գործատուները՝ անկախ իրենց գործունեության ոլորտից ու մասշտաբից հնարավորություն կունենան ամենավառ ձևով հանրությանը ներկայացնել իրենց թիմերը, ապրանքներն ու ծառայությունները։
• Նպատակը․
Իր համայնքի անդամներին ընձեռել կրթության ու կարիերայի աճի հնարավորություններ՝ անկախ տարիքից, մասնագիտությունից ու որակավորման աստիճանից, և նպաստել նրանց կյանքի որակի բարձրացմանը։
ՕՐԱԿԱՐԳ
ԱՊՐԻԼԻ 27
10:00
Գրանցման մեկնարկ
11:00
Պաշտոնական բացում
Կորպորատիվ շքերթ
📍City Center
VIP in the CCF Conference
📍 Կոնֆերանս դահլիճ
Միայն հրավերով
Կոնֆերանսի լեզուն հայերենն է
12:00
Գոհար Դավթյան
«Կորպորատիվ մշակույթ՝ գործատուի հզոր բրենդ»
12։40
ՊԱՆԵԼԱՅԻՆ ՔՆՆԱՐԿՈՒՄ
«Միությունների դերը արդի աշխատաշուկայի ձևավորման գործում»
Մոդերատոր
Տիգրան Ջրբաշյան
Մասնակիցներ
• Արմեն Բալդրյան
• Հովնան Շահբազյան
• Սուրեն Չիբուխչյան
14։00
Future Career Conf
Հաղորդավար` Ռուբեն Եսայան
12։00
Growth Zone
📍 Զարգացման գոտի
Թեմատիկ սեմինարներ, վարպետության դասեր
և աշխատարաններ։
ԱՊՐԻԼԻ 28
11։00
11։30
17։00
EVP SHOW
Հաղորդավար` Իվան Տաիր
Green Rock Management Group
Byblos Bank Armenia
Flash
SoftConstruct
Yerevan Mall
Ameriabank
Skill Event Marketing Company
FUTURE CAREER CONF-ի ԽՈՍՆԱԿՆԵՐԸ
• Արա Թադևոսյան
«Մեդիամաքս»
Մեդիա ընկերության տնօրեն
• Աստղիկ Սահակյան
Պանելիստ
«Astrum & Team»
Հիմնադիր ՎԶԵԲ, նախագծի կառավարման խորհրդատու
• Նարեկ Սաֆարյան
«Renderforest»
Հիմնադիր
• Շաքե Հմայակյան
Համակարգչային շերտագրման մասնագետ, բուժական գծով փոխտնօրեն հայ-ամերիկյան
առողջության կենտրոնում
• Ալեքսանդեր Պլատո Հակոբյան
«Դասավանդի՛ր, Հայաստան» հիմնադրամի hամակարգային նորարարությունների գծով տնօրեն
• Սիրուն Մինաս
«ՍԻՐՈՒՆ ԳՐՈՒՊ»
hիմնադիր
GROWTH ZONE-ի ԽՈՍՆԱԿՆԵՐԸ
• Սերգեյ Թանթուշյան
Խոսնակ
Հայաստանի ամերիկյան համալսարանի բիզնես ռազմավարության և հաղորդակցության պրոֆեսոր
• Արթուր Ղուկասյան
«High Fest» միջազգային կատարողական արվեստների փառատոն, գեղարվեստական ղեկավար
• Ալեքսանդր Պլատո Հակոբյան
«Դասավանդի՛ր, Հայաստան» հիմնադրամի Համակարգային նորարարությունների գծով տնօրեն
• Աշխեն Հովհաննիսյան
«Magnus HR»
հավաքագրման վարպետության քոուչ
• Սամվել Մարտիրոսյան
«ԱՐԴԻ ակադեմիա»
մարքեթինգի բաժնի ղեկավար
• Տիգրան Սարգսյան
«Սինոփսիս Արմենիա»
R&D Engineer, Principal
ՄԻՋԱԶԳԱՅԻՆ ՀԱՐԹԱԿՆԵՐ
«Expomap-ը Ռուսաստանում և ԱՊՀ երկրներում ցուցահանդեսների և կոնֆերանսների ներկայացման առաջատար հարթակ է: Որի հիմնական նպատակն է օգնել բիզնեսին գտնել որակյալ միջոցառումներ, իսկ միջոցառումներին` գրավել լսարան:»
«EXPOCLUB.ru-ն միջազգային ցուցահանդեսների ներկայացման հարթակ է»
ՀԻՄՆԱԿԱՆ ԳՈՐԾԸՆԿԵՐ
«Դիջիթեյն»-ը սկսել է իր գործունեությունը 1999 թվականից և այժմ ունի ավելի քան 4000 աշխատակից։ Դիջիթեյնն իր գործունեությունը ծավալում է Երևանում և Գյումրիում, բացի այդ ունի գրասենյակ նաև Ռումինիայում։
ՄԵԴԻԱ ԳՈՐԾԸՆԿԵՐՆԵՐ
«Tert.am»–ը Հայաստանի առաջատար քաղաքական–վերլուծական հարթակներից է, որն օպերատիվ կերպով լուսաբանում է Հայաստանում, տարածաշրջանում և աշխարհում տեղի ունեցող կարևոր իրադարձությունները երեք լեզվով՝ հայերեն, ռուսերեն և անգլերեն։
Գործունեության շուրջ 19 տարի, ավելի քան 40 աշխատակից և արդեն 7 տարի շարունակ Radio Aurora-ն #skillteam-ի հավատարիմ գործընկերն է միջոցառումների կազմակերպման ոլորտում։
«Team2B»-ն ուրախ է հայտնել իր նոր նախագծի՝ «How2B» մեդիա հարթակի գործարկման մասին: Ինչպես մեր բոլոր նախագծերը, «How2B» -ն ևս ունի մեկ գլխավոր նպատակ՝ հեշտացնել բիզնես անելը Հայաստանում:
ԳՈՐԾԸՆԿԵՐՆԵՐ
«Ingo Armenia» ընկերությունը գործում է արդեն 27 տարի, ունի 150-ից ավել աշխատակից և գործունեություն է ծավալում ՀՀ ամբողջ տարածքում։
2008 թ․ հիմնադրվել է «Արմենիա Վայն» Գինեգործարանը։ Աշխատակիցների քանակը գերազանցում է 350ը։ Կազմակերպությունը վաճառք է իրականացնում Հայաստանի բոլոր շրջաններում։ Գործարանը գտնվում է Արագածոտնի մարզում, իսկ գրասենյակը՝ Երևանում։
ՑՈՒՑԱՀԱՆԴԵՍԻ ՄԱՍՆԱԿԻՑՆԵՐ
Ընկերությունը հավատարիմ է իր հիմնարար արժեքներին, որոնք են. նորարարությունը, պատասխանատվությունը, հարգանքը, թիմային աշխատանքը, հավատարմությունը:
Evolution-ը ապահովում է դինամիկ և ստեղծագործական աշխատանքային միջավայր, որը եզակի հնարավորություն է տալիս մարդկանց կատարելագործելու իրենց հմտությունները:
Երևակայության վրա հիմնված տեխնոլոգիական ընկերություն, որը գաղափարները վերածում է բիզնես պատմությունների և տարբեր ոլորտների համար մշակում է տեխնոլոգիական լուծումներ։
«Կոնվերս Բանկ» ՓԲԸ-ն դինամիկ զարգացող բանկ է, որն առաջարկում է բազմատեսակ ծառայություններ ֆիզիկական և իրավաբանական անձանց համար:
Evocabank-ը արագ, պարզ և նորարար ծառայություններ մատուցող բանկ է, որն առանձնանում է տեղեկատվական նորագույն տեխնոլոգիաների ակտիվ կիրառմամբ:
Անհատական մոտեցումը յուրաքանչյուր հաճախորդին, միասնական թիմի ուժերով ձեռք բերված բարձր մասնագիտական հմտությունն ու փորձը և նորարարությունն ընկած են «Ամերիա Բանկ»-ի գործունեության հիմքում:
#CCF-Ի ՀԻՄՆԱԿԱՆ ՀԱՐԹԱԿՆԵՐԸ
CAREER CITY FEST 2K24-Ի ՀԻՄՆԱԿԱՆ ՀԱՐԹԱԿՆԵՐԸ
Career City Fest-ը միայն լավագույն գործատուների ցուցահանդես չէ․ այն կարիերայի մեծ քաղաք է, որտեղ երկու օր շարունակ մարդիկ և ընկերությունները գտնում են իրար, ծանոթանում, փոխանակվում գաղափարներով, ստեղծում նոր ու արժեքավոր համագործակցություններ, միասին հաճելի ժամանակ անցկացնում, զարգանում և կառուցում ապագա։
Լավագույն գործատուների փառատոնի 7 հիմնական հարթակներն են․
ԼԱՎԱԳՈՒՅՆ ԳՈՐԾԱՏՈՒՆԵՐԻ ՑՈՒՑԱՀԱՆԴԵՍ
Լավագույն գործատուների ցուցահանդեսը Career City Fest-ի ամենամեծ հարթակն է։ Փառատոնի 5000 քմ տարածքից շուրջ 2000-ը զբաղեցնելու են գործատուների տաղավարները։
Ցուցահանդեսի տարածքը կամ, այլ կերպ ասած, կարիերայի քաղաքը բաժանված է երեք թաղամասի՝ Արևելյան (Eastside), Արևմտյան (Westside) և Կենտրոնական (City Center):
Այստեղ երկու օր շարունակ այցելուները հնարավորություն կունենան ծանոթանալ երկրի լավագույն գործատուներին, նրանց կորպորատիվ մշակույթին, թափուր աշխատատեղերին, թիմերին, ապրանքներին և ծառայություններին։
FUTURE CAREER CONF
Future Career Conf-ը Career City Fest՝ լավագույն գործատուների փառատոնի ամենասիրված հարթակներից է։ 2 oրվա ընթացքում 10 ժամից ավելի անդադար օգտակար ելույթներ ու պանելային քննարկումներ ոլորտի լավագույններից՝ կրթության, կարիերայի, զարգացման և աշխատաշուկայի թեմաներով։
30-ից ավելի խոսնակներ, հազարավոր մասնակիցներ, բազմաթիվ հարցեր, ակտիվ քննարկումներ ու թեժ մթնոլորտ։
ԼԱՎԱԳՈՒՅՆ ԳՈՐԾԱՏՈՒՆԵՐԻ EVP SHOW
EVP SHOW-ն Career City Fest-ում բացառիկ հարթակ է, որտեղ ընկերությունները բեմում ներկայանում են որպես լավագույն գործատու և ցուցադրում բոլոր այն առավելությունները, որոնք տալիս են իրենց աշխատակիցներին և ինչի շնորհիվ համարվում են լավագույնը։
Ընկերության EVP շոուն կարող է լինել ելույթի, երգի, տեսահոլովակի, ներկայացման կամ ցանկացած այլ ձևաչափով, որը կթելադրի երևակայությունը: Յուրաքանչյուր ընկերություն կունենա 7 րոպե բեմում՝ ներկայացնելու իր կորպորատիվ մշակույթը և ստեղծագործ ու համարձակ թիմը։
Սա իրական «Օսկար» մրացանակաբաշխություն է՝ երկրի լավագույն գործատուների մասնակցությամբ։
ԶԱՐԳԱՑՄԱՆ ԳՈՏԻ
Զարգացման գոտին կամ Growth Zone-ը Career City Fest-ի ամենաօգտակար և ուսուցողական հարթակներից մեկն է։ Այստեղ երկու օր շարունակ լինելու են թեմատիկ սեմինարներ, վարպետության դասեր և աշխատարաններ։
Փառատոնի յուրաքանչյուր այցելու կկարողանա անվճար մասնակցել մասնագիտական կողմնորոշման, վերապատրաստման և հմտությունների զարգացման ծրագրերին, հարցեր ուղղել իրենց ոլորտի հմուտ փորձագետներին, ընդլայնել իր գիտելիքները, ձեռք բերել նոր կապեր ու փորձառություն։
ՍՐՃԱՐԱՆԱՅԻՆ ԳՈՏԻ
Career City Fest-ը նաև սիրելի մարդկանց հանդիպելու, հաճելի ժամանակ անցկացնելու, նոր ծանոթությունների և շփումների ջերմ հարթակ է։
Սրճարանային գոտում փառատոնի այցելուները կարող են սուրճ խմել, քննարկել կոնֆերանսի ելույթները, խոսել կարիերայից ու իրենց հետաքրքրող այլ թեմաներից կամ պարզապես լիցքաթափվել
Իսկ համեղ ըմպելիքներն ու քաղցրավենիքը կապահավեն երկրի լավագույն սրճարաններն ու սննդի կետերը։
ԿԵՆԴԱՆԻ ՀԱՐԶԱՑՐՈՒՅՑՆԵՐԻ ԳՈՏԻ
Career City Fest-ն այն վայրն է, որտեղ այցելուները տեղում կարող են դիմել աշխատանքի, անցնել հարցազրույց և նույնիսկ ստանալ իրենց երազանքների աշխատանքի առաջարկը։
Կենդանի հարցազրույցների գոտում փառատոնի երկու օրերին երկրի լավագույն գործատուները կանցկացնեն հարցազրույցներ և կփնտրեն իրենց տաղանդավոր նոր թիմակիցներին։
Այստեղ դիմորդները ոչ ստանդարտ միջավայրում կհանդիպեն իրենց ապագա գործատուներին և հնարավորություն կունենան իրենց ստեղծարար և նորարար մոտեցումներով տպավորել նրանց։
ԺԱՄԱՆՑԻ ԵՒ ՍՊՈՐՏԻ ԳՈՏԻ
Սովորելուն և զարգանալուն զուգահեռ, չենք մոռանում նաև ժամանցի ու դրական լիցքերի մասին։
Career City Fest-ի ժամանցի և սպորտի գոտում երկու օր շարունակ տիրելու է բարձր տրամադրություն և գժական մթնոլորտ։
Կլինեն թիմային և անհատական մրցույթներ, վիկտորինաներ, խաղեր, ակտիվացնող ծրագրեր և ոչ միայն։ Էներգետիկ, վառ ու հիշարժան․ այսպիսին է Ժամանցի և սպորտի գոտին:
7 պատճառ լավագույն գործատուների փառատոնին միանալու համար
• Սա Հայաստանում միակ հարթակն է, որտեղ 10.000-ից ավելի ներկա և ապագա մասնագետներ կծանոթանան Ձեր ընկերությանը որպես գործատու և հնարավորություն կունենան բացահայտել այն՝ որպես իրենց երազանքների աշխատատեղ։
• Հազարավոր մարդիկ կծանոթանան ձեր կազմակերպության առաքելությանը, տեսլականին, մշակույթին եվ առավելություններին։
• Ձեր թիմը կծանոթանա հազարավոր խանդավառ և նպատակասլաց մասնագետների հետ ու հնարավորություն կունենա ներգրավել շուկայի լավագույններին։
• Ձեր ընկերությունը կարող է ներկայանալ ոչ միայն որպես գործատու, այլև փառատոնի հազարավոր այցելուներին ներկայացնել իր ապրանքներն ու ծառայությունները, բարձրացնել ընկերության ճանաչելիությունը և ներգրավել նոր հաճախորդներ ու գործընկերներ։
• Սա հիանալի հարթակ է նոր համագործակցությունների և արդյունավետ կապերի հաստատման համար։ Դուք կարող եք ներկայացնել Ձեր գաղափարներն ու նախագծերը և ներգրավել գործընկերներ ու ներդրողներ։
• Լավագույն գործատուների փառատոնում փնտրում են լավագույններին։ Այս հարթակում Ձեր ընկերությունը լավագույնս կընդգծի իր հզոր բրենդը, փորձառու թիմը և ոլորտում ունեցած հեղինակովոր ու արժեքավոր դերը։
• Միանալով Career City Fest-ին՝ Ձեր ընկերությունն աջակցում է Հայաստանի աշխատաշուկայի զարգացմանն ու հազարավոր մարդկանց նվիրում բացահայտման ու զարգացման տոն։
CAREER CITY FEST 2K23
Career City Fest 2K23-ը, որն անցկացվեց ս․թ ապրիլի 28-29-ին, ունեցավ մեծ հաջողություն և դարձավ սիրված միջոցառում ինչպես այցելուների, այնպես էլ մասնակից ընկերությունների համար։

FESTIVAL OF THE BEST EMPLOYERS
Career City Fest: The Festival of the best employers is an annual event that brings together hundreds of
companies and thousands of people on one platform.
• Mission:
To be the best platform where top employers, regardless of their field or scale of activity, can showcase their teams, products, and services to the public in the most bright way possible.
• Purpose:
To provide educational and career growth opportunities to members of the community, regardless of age, profession, or qualification level, and contribute to the improvement of their quality of life.
AGENDA
APRIL 27
10:00
Registration start
Official opening
Corporate Parade
📍City Center
VIP in the CCF Conference
📍 Conference Hall
Invite only
The language of the conference is Armenian
12:00
Gohar Davtyan
"Corporate Culture - a strong brand of employer"
12։40
Panel Discussion
"The role of unions in shaping the modern labor market"
Moderator
Tigran Jrbashyan
• Armen Baldryan
• Hovnan Shahbazyan
• Suren Chibukhchyan
14։00
Host: Ruben Yesayan
12։00
Growth Zone
📍 Growth Zone
Thematic seminars, masterclasses
and workshops.
APRIL 28
11։00
11։30
17։00
Host: Ivan Tair
Green Rock Management Group
Byblos Bank Armenia
Flash
SoftConstruct
SPEAKERS OF FUTURE CAREER CONF
• Ara Tadevosyan
"Mediamax Media"
Company CEO
• Astghik Sahakyan
Panelist
"Astrum & Team"
Founder, EBRD, Project Management
Consultant
• Narek Safaryan
"Renderforest"
• Shaqe Hmayakyan
"Armenian American Wellness Center"
CT specialist, deputy director
of medical affairs
Managing Director of
Systems Innovation
"Teach For Armenia"
Foundation
• Siroon Minas
"SIROON GROUP"
SPEAKERS OF GROWTH ZONE
• Sergey Tantushyan
Speaker
American University of Armenia, Strategy and Business Communications Professor
• Arthur Ghukasyan
"HIGH FEST International Performing Arts Festival" President
• Alexander Plato Hakobyan
"Teach for Armenia" Managing Director of Systems Innovation
• Ashkhen Hovhannisyan
Recruitment Mastery Coach at "Magnus HR"
• Samvel Martirosyan
Dean of the Marketing department in "ARDY Academy"
• Tigran Sargsyan
"Synopsys Armenia" R&D Engineer, Principal
INTERNATIONAL PLATFORMS
«Expomap is the leading calendar of exhibitions and conferences in Russia and the CIS. Its main goal is to facilitate the search for quality industry events for businesses and help events attract their audience.»
«EXPOCLUB.ru - international exhibition portal»
MAIN PARTNER
"Digitain" began operations in 1999 and presently has over 4000 people. Digitain has offices in Yerevan, Gyumri, and one in Romania.
MEDIA PARTNERS
Founded by Media Style, LLC in 2008, Tert.am was later purchased by TERT AM, LLC. In 2019, it was incorporated into the company Qaryak Media. Since its inception, Tert.am has been one of the news sites that developed the multimedia reporting genre in Armenia.
For nearly 19 years, with over 40 employees, Radio Aurora has been a loyal partner to #skillteam in event management for the past 7 years.
"Team2B" is pleased to announce the launch of its new project "How2B" media platform. Like all our projects, How2B has one main goal: to make it easier to do business in Armenia.
PARTNERS
"Ingo Armenia" company has been operating for 27 years, has more than 150 users and operates throughout the territory of Armenia.
Armenia Wine Factory was founded in 2008. The number of employees exceeds 350. The organization carries out sales in all regions of Armenia. The factory is located in Aragatsotn region, and the office is in Yerevan.
Viva-MTS has been operating for 18 years now and has more than 1200 employees. In every sphere of operation, the Company adheres to the following core values: Innovation, Responsibility, Respect, Teamwork, and Loyalty.
Evolution provides a dynamic and creative work environment with a unique opportunity for people to enhance their skills. The company operates guided by our vision to become the leading supplier of online gaming solutions in the world.
An imagination-driven tech company with a passion for transforming ideas into business stories and developing innovative technology solutions for various industries.
The bank has been operating for over 30 years and currently employs 800+ staff members. Additionally, it has 32 branches located in Yerevan and the regions of the Republic of Armenia.
Evocabank provides fast, simple, innovative services and stands out by active use of the latest information technologies.
The world is becoming digital, and we should be ready for that.
The individual approach to each client, the high professional skill and experience gained by the forces of a united team, and innovation are the basis of our activity. The entire history of the bank also testifies to that.
MAIN PLATFORMS OF THE CAREER CITY FEST 2K24
Career City Fest is not just an exhibition of the best employers; it's a bustling career city where, for two days, people and companies come together, connect, exchange ideas, create new and valuable partnerships, spend quality time together, develop and build the future.
The 7 main platforms of the Festival
EXPO OF THE BEST EMPLOYERS
The Expo of the best employers is the biggest platform of Career City Fest. Approximately 2,000 square meters of the festival's 5,000 square meter area will be occupied by employers' booths.
The Expo area, or in other words, the career city, is divided into three districts:
Eastside, Westside, and City Center.
Over two days, visitors will have the opportunity to get acquainted with the country's best employers, their corporate culture, vacancies, teams, products and services.
FUTURE CAREER CONF
Future Career Conf is among the favored platforms at Career City Fest-Festival of the best employers. It features over 10 hours of non-stop valuable speeches and panel discussions by industry leaders on topics such as education, career development, and the labor market, spread across two days.
With over 30 speakers, thousands of participants, engaging discussions, numerous questions, and a warm atmosphere.
EVP SHOW OF THE BEST EMPLOYERS
The EVP SHOW at Career City Fest is an exclusive platform where companies present themselves on stage as the best employers, showcasing all the advantages they offer to their employees, which contribute to their reputation as the best in their field.
A company's EVP SHOW can take various forms, such as a speech, song, video, presentation, or any other format that the imagination allows. Each company will have 7 minutes on stage to present its corporate culture and showcase its creative and bold team.
This is a real "Oscar" award ceremony with the participation of the best employers of the country.
GROWTH ZONE
Growth Zone stands as one of the most useful and educational platforms at Career City Fest.
Thematic seminars, masterclasses, and workshops will be held here for two days.
Every festival visitor will have the opportunity to participate in professional orientation, training, and skill development programs for free. They can also ask questions to skilled experts in their respective fields, expand their knowledge, make new connections, and gain valuable experience.
CAFE ZONE
Career City Fest is also a welcoming platform to meet with loved ones, enjoy quality time, and establish new collaborations and connections.
Within the Café zone, festival visitors can enjoy coffee, discuss conference presentations, engage in conversations about careers and other interesting topics, or simply relax.
And delicious drinks and sweets will be provided by the country's best cafes and restaurants.
LIVE INTERVIEW ZONE
Career City Fest is a place where visitors can apply, interview, and even receive their
dream job offer on the spot.
During the two days of the festival, within the Live Interviews Zone, the country's top employers will conduct interviews to seek out their talented new team members.
Here, applicants will meet their future employers in a non-standard environment and have the opportunity to impress them with their creative and innovative approaches.
FUN & SPORTS ZONE
Along with learning and developing, we don't forget about entertainment and positive charges.
A high mood and a crazy atmosphere will prevail in the Fun & Sports Zone of Career City Fest for two days.
There will be team and individual competitions, quizzes, games, activation programs and much more.
Energetic, bright, and memorable. This is the Fun & Sports Zone.
7 reasons to join the festival of the best employers
• This is the only platform in Armenia where over 10,000 current and future professionals will get acquainted with your company as an employer and will have the opportunity to open it as their dream workplace.
• Your organization's mission, vision, culture, and benefits will be introduced to thousands of people.
• Your team will get to know thousands of enthusiastic and purposeful professionals and have the opportunity to attract the best talents of the market to their team.
• Your company can showcase itself not only as an employer but also present its products and services to thousands of visitors at the festival, enhancing company recognition and attracting new customers and partners.
• This is an excellent platform for establishing new partnerships and effective connections. You can present your ideas and projects and attract partners and investors.
• At the festival of the best employers, searching for the best. On this platform, your company will effectively highlight its strong brand, experienced team, and prestigious valuable role in the industry.
• By joining Career City Fest, your company supports the development of the Armenian labor market and provides thousands of people a gift for celebration of growth and development.
SPEAKER
CAREER CITY FEST 2K23
Career City Fest 2K23, which was held on April 28-29, was a great success and became a popular event for both visitors and participating companies.